Edhe fëmijët meksikanë "trafikantë" (VIDEO)
Një video e ideuar nga organizata Meksika Jonë e së Ardhmes, ku paraqiten disa fëmijë në rrolin e trafikantëve të drogës dhe të policisë ka ndezur një debat të ashpër në Meksikë në prag të zgjedhjeve presidenciale të parashikuara për muajin korrik.


Fëmijët thërrasin në emër të gjithë kandidatët presidencialë, duke iu kërkuar që të mos punojnë më për partitë por për fëmijët. Duke përfunduar me fjalët se Meksika ka prekur fundin. Videoja ka kaluar më shumë se 2 milion klikime në youtube. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2012, ora 18:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori