E tradhtoi, burri ekzekuton gruan dhe të dashurin e saj (VIDEO)
Një burrë qëlloi për vdekje gruan e tij dhe të dashurin e saj në një parking.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Oklahoma, SHBA, ndërsa sipas dëshmitarëve, ata ishin konfliktuar me fjalë fillimisht dhe më pas burri kishte qëlluar 9 herë drejt tyre.

Gruaja dhe i dashuri i saj u gjetën të vdekur brenda makinës së tyre.

Sipas mediave të huaja, burri qëlloi mbi bashkëshorten dhe të dashurin e saj, pasi ajo e la braktisi atë dhe u arratis me të dashurin.


Shtuar më 19/11/2019, ora 09:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori