E tmerrshme, rreh barbarisht kunatën me shkop hokeji sepse lindi vajzë (VIDEO)
Pëlqej
Një 35-vjeçare është dhunuar barbarisht me shkop hokeji nga kunati i saj dhe një shok i tij, pse lindi vajzë.

Video e rëndë është regjistruar në Indi.

Dy agresorët janë arrestuar nga policia, ndërkohë që sipas mediave vendase, dyshohet se gruaja është dhunuar edhe për shkak të pajës.

Në Indi, është traditë që gruaja çon pajë tek familja e burrit.

35-vjeçarja kishte çuar 10 mijë euro në familjen e burrit për dasëm, por me sa duket familja e burrit të saj ka kërkuar sërish para, me justifikimin se ajo kishte lindur vajzë.
Shtuar më 17/07/2017, ora 12:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori