E tmerrshme, i ha veshin shoqes për një borxh (VIDEO)
Një grua është dënuar me katër vite e gjysmë heqje lirie, pasi dhunoi dhe i këputi gjysmën e veshit mikeshës së saj.

Victoria Burgess, 27-vjeçe, ia këputi gjysmën e veshit Jenna Edwards, pasi dyshja nën ndikim e alkoolit kishte pasur një mosmarrëveshje për një shumë të parave.

Kamerat e sigurisë të vendosura brenda lokalit në Newport të Uelsit, shfaq Edwards duke bërtitur nga dhimbjet e mëdha, derisa Victoria ia ngul dhëmbët në vesh të cilin ia këput pjesërisht.
Shtuar më 12/10/2018, ora 12:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori