E rreh dhe i fut kokën në WC! Gruaja godet mizorisht burrin e saj (VIDEO)
Pëlqej
Një video e cila së fundmi po bën xhiron e rrjeteve sociale, tregon një grua e cila nuk është menduar dy herë, pasi ka zbuluar se bashkëshorti i saj e tradhtonte me një femër tjetër.

Gruaja është filmuar ndërsa kishte futur burrin e saj në banjë dhe e godet vazhdimisht me gjithë fuqinë e saj, përcjell albeu.com.

Në një moment gruaja ndalon së godituri burrin dhe i fut kokën në WC-në e banjos.

Gruaja është shprehur se kohët e fundit, burri i largohej nga shtëpia për disa orë dhe nuk përgjigjej as në telefon. Pasi situata filloi të përsëritej, gruaja iu vu pas bashkëshortit deri në momentin që e kapi në shtrat me një femër tjetër. /albeu.com/

Shtuar më 12/10/2017, ora 12:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori