E rrallë, 23 vjeçarja kupton vetëm pak orë para lindjes se ishte shtatzënë
Një 23-vjecare në SHBA kuptoi se ishte shtatzënë vetëm disa orë para lindjes.

Lizzie Quah, mësuese baleti në një shkollë në Amerikë, filloi të përjetonte dhimbje të padurueshme dhe mendoi se mos kishte gurë në veshka.

Por pasi shkoi në spital mësoi se ishte shtatzëne. Ajo e ka ndarë historinë e saj me ndjekësit në “Tik Tok”, teksa tregoi se si nxitoi për në spital pasi përjetoi dhimbje të padurueshme më 23 qershor 2019.

23-vjecarja ishte nisur drej spitalit e bindur se vuante nga gurët në veshka, pasi edhe në të kaluarën kishte pasur probleme.

Në momentin që shkoi në spital, mjekët tentuan t’ia trajtojnë dhimbjen me ilaçe, por pas testeve rezultoi se ishte shtatzëne. “E kuptova që isha në prag të lindjes vetëm atë natë. Vetëm pas katër orësh solla në jetë vajzën”, thotë Lizzie.

Shtuar më 29/05/2020, ora 22:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori