E rëndë, rreh për arsye banale djalin e të dashurës (VIDEO)
Raportohet se Kordarell Williams, 27-vjeçar, është i dashuri i nënës së djaloshit të ri.

video, ai shihet duke e goditur fëmijën 62 herë në kokë, krah dhe këmbë, gjatë sulmit pesë minutësh në veriperëndim të Houston, Teksas.

Williams e ka pranuar në gjykatë se e ka goditur djaloshit, duke thënë se e ka bërë një gjë të tillë për shkak se 7-vjeçari ia kishte vjedhur mbushësin e telefonit.


Shtuar më 14/10/2018, ora 08:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori