E rëndë, nëna rreh foshnjën e porsalindur dhe e hedh në shkurre (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një foshnjë e porsalindur, me disa eshtra të thyer dhe pa rroba është gjetur në një shkurre në qytetin Harbin në Kinën veriore.

Ekipet e shpëtimit mendojnë se foshnja djalë mund të jetë rrahur nga nëna e tij dhe hedhur, përcjell albeu.com.

Ai vuan nga konvulsione dhe hemorragji të trurit, dhe ekspertët kanë frikë se nuk do të mund ta shpëtojnë atë.

Doktor Li Xin, me Spitalin e Fëmijëve Harbin, ka trajtuar fëmijën gjatë ditëve të fundit dhe pranoi se pamja ishte e zymtë për foshnjën. /albeu.com/

Shtuar më 13/09/2017, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori