E rëndë! E përdhunojnë, më pasi i djegin organet gjenitale me acid
Dy burra janë arrestuar, një shofer i quajtur Panchraj dhe një tjetër që nuk është bërë i ditur emri, për shkak se dyshohet se pasi kanë përdhunuar një grua, e kanë djegur atë me acid në organet gjenitale.

Panchraj ka pranuar fajin dhe se nuk ishte i vetëm ditën kur ka ndodhur krimi.

“Kam pasur lidhje me të. Unë isha i martuar me dikë tjetër kështu që u distancova nga ajo, por filloi të më bënte presion. I zemëruar me të, e bëra këtë gjë me të”.

Gruaja ndodhet në gjendje të rëndë shëndetsore nderkohe që kundër burrave do të merren masa sigurie. /albeu.com/


Shtuar më 08/10/2017, ora 17:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori