E parkon makinën, po si e parkon thuaj? (VIDEO)
Kamerat e sigurisë të këtij garazhi që ju shikoni kanë filmuar pamje të tentativës së një drejtuesje për të parkuar makinën.

Gjë që e ka bërë duke krijuar tre incidente dhe pothuajse duke shkatërruar makinën e saj të cilën fillimisht e ka përplasur me murin anësor të garazhit dhe më pas me atë ballor. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2012, ora 12:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori