E njëjta "viktimë" në të gjitha masakrat?! Fotoja që po çudit botën

Mediet e ndryshme në botë kanë ngritur një pikëpyetje të madhe kur kanë parë se e njëjta foto e një vajze, qarkullonte në të gjitha ekranet botërore.

Analistët kanë thënë se fotoja e së njëjtës fytyrë, e cila qan viktimat në masakra të ndryshme ndjell çudi.

Çudia qëndron ne faktin se e njëjta vajzë ndodhet të paktën në katër masakra rastësisht, dhe edhe më rastësisht ka ndodhur që në të gjitha këto ka qenë viktima që ka ilustruar imazhin trishtues të këtyre ngjarjeve. /Albeu.com/
Shtuar më 16/11/2015, ora 23:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori