E mbajtën në burg gabimisht , djali nuk pranon kompensimin e shtetit
Një djalë 28 vjeç është burgosur për dy vite pasi akuzohej për p[ërdhunim.

Ishte pikërisht kunata e tij që gjeti provat ku tregohej qartë se djali nuk kishte shkuar fare me vajzën që e alkuzonte, duke hedhur kështu poshtë akuzat ndaj djalit shkruan albeu.com.

Danny Kay u lai lirë dhe iu dha edhe një konpensim por Kay e refuzoi. Kjo pasi ai kërkonte më shumë.

Por Ministria e Drejtësisë hodhi poshtë kërkesën e tij për më shumë se 500,000 kompensim. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2019, ora 09:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori