E kapi me gruan, i pret organin gjenital me gërshërë (FOTO LAJM)

Një person në Florida u arrestua pasi u përplas në shtëpinë e të dashurit të gruas së tij, duke e lidhur atë me kërcënimin e armës me armë dhe pastaj duke i prerë penisin me gërshërë.

Alex Cesar Bonilla, 49 vjeç, nga Bell, dyshohet se u largua nga skena e krimit bashkë me organin gjenital të prerë, raportojnë mediat amerikane.

Policia u përgjigj thirrjes së viktimës së sulmit pasi kërkoi ndihmë, sipas Zyrës së Sheriffit të Qarkut Gilchrist.

Ai u tha oficerëve se Bonilla, i cili është i afërmi i tij, kishte hyrë në shtëpinë e tij dhe kërcënoi ta vriste atë nëse rezistonte.

Ai tha se Bonilla e mori atë në dhomën e tij të gjumit, e lidhi dhe e gjymtoi.

Dy fëmijë ishin brenda shtëpisë kur ndodhi sulmi i tmerrshëm, sipas një raporti të arrestimit.

‘Motivi për këtë krim është ende nën hetim’, tha Zyra e Sherif Qarkut Gilchrist në një njoftim për shtyp të martën.

Por raporti thotë se sulmuesi “u zbulua se kishte kapur viktimën dhe gruan e [Bonillas] gjatë marrëdhënieve seksuale” disa javë më parë.

Policia e bëri të mundur gjetjen dhe arrestimin e Bonillës në orën 3 të mëngjesit pranë ambienteve të vendit ku punon.

Mbi të tashmë rëndojnë dy akuza, të mizorisë ndaj një fëmije, dhe një akuzë për vjedhje, sulme të rënda, heqej të lirisë dhe përdorimin e një arme zjarri, sipas të dhënave të të burgosurve nga Zyra e Sheriffit të Qarkut Gilchrist.

Ai u rezervua në një burg të Qarkut Gilchrist të dielën, dhe po mbahet atje me 1.25 milionë dollarë obligacione.

Viktima mbetet në një spital lokal dhe po shërohet nga plagët e tij, thane autoritetet.

Ndërkohë zyrtarët nuk specifikuan se çfarë ndodhi me ortganin gjenital të viktimës.
Shtuar më 17/07/2019, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori