E kap me dashnoren, gruaja shemb në dru burrin shofer (VIDEO)
Në videon e mësipërme duket momenti kur një grua e zë burrin e saj që punon si shofer autobusi, me të dashurën e tij të cilën ajo e sulmon në prezencë të dhjetëra pasagjerëve.

Gruaja e veshur me bluzë të zezë dhe pantallona të shkurtra futet në autobus, dhe papritur sulmondashurën e burrit e cila menjëherë i kundërpërgjigjet duke e grushtuar.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në qytetin Quezon në Filipine, kurse videoja e publikuar më poshtë është filmuar nga një pasagjer që ishte dëshmitar i rrahjes..

“Kam menduar që tashmë je ndarë me të”, dëgjohet duke bërtitur gruaja e cila godet burrin dhe të dashurën e tij.
Shtuar më 10/10/2018, ora 11:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori