Sulm në SHBA, 4 të vdekur dhe 3 të plagosur (FOTO LAJM)

Një sulm me armë ka ndodhur pak më parë në SHBA duke lënë të paktën katër të vdekur dhe tre të plagosur.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit me orën lokale në Utica Avenue, Brooklyn, Neë York.

Autoritetet nuk e kanë ende të qartë shkakun e këtij sulmi, ndërsa nuk është kapur as autori.

Mësohet se katër viktimat janë burra, ndërsa të plagosurit janë dy femra dhe një mashkull.
Shtuar më 12/10/2019, ora 14:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori