Sulm me thikë në Francë, të vdekur dhe të plagosur
Të paktën një person raportohet të ketë vdekur dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur nga një sulm me thikë në Francë raporton BBC.

Mësohet se sulmi me thikë ka ndodhur në Nisë, sipas raporteve nga mediat franceze.

Autoritetet zyrtare vendase thonë se një person është arrestuar deri tani.

Nuk dihen detaje të tjera.


Shtuar më 29/10/2020, ora 10:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori