Rrëmbehet një anije në detin Mesdhe
Një rrëmbim ka ndodhurujrat e detit Mesdhe. Mësohet se është rrëmbyer një anije dhe ende nuk dihet për fatin e ekupiazhit, raporton albeu.com.

Sipas mediave rrëmbimi ka ndodhur nga emigrantët në ujrat e Libisë dhe po synohet që të dërgohet në Maltë. Ndërkaq anija figuron të jetë turke ddhe personeli i rrëmbyer është me shtetas turq./albeu.com/
Shtuar më 27/03/2019, ora 18:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori