I ftohti merr jetën e një shqiptari
I ftohti që ka pushtuar Evropën ka marrë edhe jetën e parë të një shqiptari.

Bëhet fjalë për një shqiptar 47 vjeç, i cili ka humbur ka humbur jetën në Milano, Itali.

Një kalimtar i rastit ka gjetur trupin e shqiptarit në një stol.

Ishte ora 09:15 minuta kur policia e Milanos ka marrë telefonatën për një person të vdekur në rrugën ‘Sidoli’ dhe më pas është zbuluar se bëhej fjalë për një qytetar shqiptar.

Sipas IlGiornos, policia thotë se ai ka ndërruar jetë nga i ftohti pasi në trupin e tij nuk ka pasur shenja dhune apo të ndonjë krimi tjetër.

Në xhep ai kishte pasur disa monedha.
Shtuar më 18/11/2018, ora 12:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori