E frikshme, foshnja futet pa e kuptuar poshtë rrotave të kamionit (VIDEO)
Një njeri ka parandaluar një ngjarje të rëndë.

Ai ka qenë duke dërguar një parcelë me bimë në një shtëpi, por teksa ka qenë duke ndezur kaimionin ka dalluar krejt pa kuptuar një bebe poshtë rrotavekamionit.

Ai e merr atë në krahët e tij dhe e fut atë brenda, ku nëna e tij e dëgjon e tmerruar.

Dyert e shtëpisë janë të hapura, kështu që foshnja mund të ketë dalë mjaft lehtë, ndërsa gruaja ishte e hutuar. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2018, ora 16:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori