E frikshme, avioni rrëshket në pistë sikur të ishte kanaçe (VIDEO)
Dëbora dhe akulli i kanë shkaktuar probleme të mëdha stafit të aeroportit në Moskë, e po ashtu, së bashku me erërat e forta, në telashe të ndryshme janë ndjerë dhe pilotët.

Kështu ndodhi me një avion të vogël i cili rrëshqiti në pistë si të ishte një lodër.

Për fat, asnjë prej tre pasagjerëve dhe dy pilotëve nuk u plagosën.
Shtuar më 28/02/2019, ora 14:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori