E frikshme, abazhuri gjigant shkëputet dhe përplaset në tokë gjatë ekspozitës (VIDEO)
Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur gjatë një ekspozite skulpturash në Itali.

Papritur një abazhur i madh, i instaluar në qendër të gjithë ndërtesës është shkëputur dhe është përplasur poshte me gjithë forcën.

Fatmirësisht nuk ka pasur të plagosur, ndërkohë që ekspozita mbahej në qendrën kulturore Chioso Del Bramante në Romë. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2018, ora 18:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori