E fiksuar pas pamjes së Melanie Trump, gruaja kryen 8 operacione plastike (VIDEO)
Pëlqej
Një grua nga Texas ndërmori veprime drastike kohët e fundit për t'u dukur si e preferuara e saj Melania Trump.

Claudia Sierra, një nënë e dy fëmijëve ka kryer 8 ndërhyrje kirurgjike për tu dukur si Zonja e parë e Amerikës, ndërsa thekson se ajo nuk ka në plan të ndalet deri sa të arrijë pamjen që dëshiron

"Melania për mua ilustron fuqinë dhe forcën; Ajo është zonja jonë e parë, dhe unë pres që t'i afrohet më shumë asaj dhe të bëhem një version më i mirë për mua ". ka thënë ajo. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori