E di që më ke tradhtuar! I dashuri i bën "gropën" të dashurës në aeroport
Aspak një tufë trëndafilash. Në aeroportin e Melbourne në Australi i dashuri e priste me një pankartë ku shkruhej me shkronja shtypi: “E di që më ke tradhtuar”.

Fotoja u bë nga një vajzë e pranishme e cila menjëherë e postoi në profilin e saj në Twitter, me komentin: “Sot në aeroport. Po priste të dashurën që e kishte tradhtuar…DHE UNË VDIQA FARE! (Nga të qeshurat)”.

Fotoja në pak kohë, akumuloi plot 76 mijë like dhe më shumë se 24 mijë retweet.

‘I tradhtuari romantik’ u kthye në mbret të rrjetit me propozime ngushëlluese, ku ndër të tjera ishte edhe: “Jepini numrin tim”.

Shtuar më 04/02/2019, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori