E dhimbshme: Ish-bashkëshortja i pret organin gjenetal dhe e hedh në tualet
Një grua për hakmarrje morri vendimin që ish partnerit të saj i cili e kishte tradhtuar të ja pres organet gjenitale, duke i futur ato në acid dhe duke i hedhur në tualet.

Incidenti ndodhi në Tajvan, ku sipas policisë 58 vjeçarja sulmoi burrin për hakmarrje, pasi që ai e kishte tradhtuar kur kishin qenë të martuar.

Pasi ajo kishte mësuar për veprimet e tij dhe që ishte treguaj jo besnik ndaj tij, ajo morri këtë vendim duke përdour një palë gërshër të mprehtë për të prerë organet e tij gjenitale duke e lënë atë vetëm një centimetër mish, raporton “Unilad”.

Kur ajo u morr në pyetje nga policia, ju tha që “Nëse unë nuk mund ta kem, askush nuk do ta ketë”. Më pas ajo ka tentuar ta vrasë veten, duke marr tableta të gjumit. Raporti thotë se çifti ishin divorcuar para një muaji, burri ishte i papunë dy vitet e fundit dhe po mbahej financiarisht nga ish gruaja e tij që tani e kishte sulmuar në mënyrën më të tmerrshme.

Shtuar më 28/07/2019, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori