Del videoja, momenti i arrestimit të Stresit
E dekoruar me 10 mijë drita dhe bredh gjigant, kjo është shtëpia më e përfolur (FOTO LAJM)

Pëlqej
Rreth 10 mijë drita, një pemë gjigante krishtlindjesh, dy arrëthyes dhe një skenë me drita shumëngjyrëshe, kjo shtëpi deri tani është më e përfolura në Britaninë e Madhe.

Dayna Slater, 26 vjeç dhe Paul Liptrot, 28 vjeç, të cilët kanë tre fëmijë, kanë kaluar dy vite duke ndërtuar koleksionin e tyre të dritave dhe dekorimeve festive duke bredhur nëpër dyqane të ndryshme.

Dayna, tha se ia vlen të sjellë një farë gëzimi për fqinjët dhe kalimtarët dhe për të gjithë për një arsye të mirë sic janë festat. /albeu.com/


Shtuar më 21/11/2017, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori