E dashura e Princit Harry flet për herë të parë: Jemi shumë të dashuruar (FOTO LAJM)

Lidhja e dashurisë mes princit Harry 32 vjeç, dhe të dashurës së tij bukuroshes Megan Markle 36 vjeç,është një nga historitë më të diskutuara në botë por edhe më misteriozja.

Kjo për faktin se në fakt nga familja mbretërore e princit Harry nuk ishte e pëlqyeshme që të martohej me një aktore por mesa duket gjërat tashmë janë bërë të kryera shkruan Albeu.com.

Megan do të jetë këtë tetor imazhi i kopertinës së Vanity Fair dhe Daily ka publikuar disa nga gjërat që Megan ka rrëfyer për revistën.

"Ne jemi dy njerëz të dashuruar të cilët janë me të vërtetë të lumtur"- ka thënë Megan Meghan Markle teksa ka folur më shumë se kurrë për marrëdhënien e saj me Princin.

Ka qenë vetë Megan ajo që ka dhënë përshtypjen se në fakt shumë afër pritet një angazhim serioz. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori