E bëjnë "copë e thërrime" Ferrarin e ri në një aksident (VIDEO)
Teksa dolën për ta testuar makinën, dy burra vendosën që të vlerësojnë edhe shpejtësinë e tij.

Megjithatë, kjo nuk përfundoi mirë, pasi që përgjatë testimit të shpejtësive, ngasësit i humb kontrolli dhe aksidentohet në oborrin e një shtëpie, transmeton lajmi.net.

"Të thashngadalësoje", i thotë me zë të lartë ngasësit personi tjetër që ishte në makinë pas aksidentit.

"Daily Mail" ka publikuar videon që ka incizuar momentin e aksidentit.
Shtuar më 12/11/2019, ora 22:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori