Dy muaj pa parë familjen, mjekes që luftoi me COVID-19 i vjedhin 11 mijë dollar
Një mjekeje në Teksas, e cila po ndihmonte në luftën kundër koronavirusit iu vodhën sendet personale me vlerë 11.000 dollarë nga dhoma e saj në hotelin Brooklyn, ka raportuar policia.

E dyshuara është një vajzë në të 20-at rreth orës 9 të mëngjesit ditën e shtunë. Ajo i ka vjedhur bizhuteritë dhe veshjet, të cilat arrinin në vlerën 11 mijë dollarë dhe më pas doli nga dhoma e hotelit sikur nuk ka ndodhur asgjë.

Mjekja ndodhej në qytet për të ofruar ndihmën e saj në një spital gjatë pandemisë së koronavirusit shkruan tch. Vajza e cila e grabiti vazhdon të jetë ende e lirë dhe herën e fundit që u pa ishte e veshur me një bluzë blu me kapuç dhe pantallona të zeza.

Shtuar më 26/05/2020, ora 12:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori