Dy adoleshente "fluturojnë në ajër" nga përplasja me makinën (VIDEO)
Dy adoleshte në Ukrainë kanë qenë duke ecur me skuterin e tyre, kur janë përplasur nga një makinë e tipit "Citroen".

Videoja u kap nga një aparat i montuar në një makine qe priste në një kryqëzim në Odessa.

video mund të shihet përplasja e fortë mes makinës dhe motorrit, e më tej "fluturimi" i dy vajzave, Artem Labrov dhe shoqes së saj, Juli Zhalbovës.

Një zëdhënës i policisë është shprehur se vajzat janë plagosur rëndë, por se janë jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori