Duka dhe dukesha e Kembrixhit "thyejnë" rregullat mbretërore, prekje në publik (FOTO LAJM)

Duka dhe dukeshja e Kembrixhit kurrë nuk janë parë duke mbajtur duart në publik duke qenë se e mbajnë shumë private mardhënien e tyre të dashurisë duke u shfaqur në kamera vetëm me angazhimet mbretërore.

Por dukesha Kate e theu me traditën javën e kaluar gjatë një interviste për Blue Peter në Mançester duke e mbajtur dorën në kofshën e Uilliam.

Ky gjest kujtonte intervistën e Harry dhe Meghan cifti i dashuruar që bënë të njëjtën gjë.

William dhe Kate ishin në Salford javën e kaluar për të ndjekur gjurmët e Mbretëreshës duke u dhënë një distinktiv Gold Blue Peter për punën e tyre në fushatë rreth shëndetit mendor dhe çështjeve të shëndetit mendor që prekin fëmijët.

Mbretëresha iu dha një distinktiv ari – çmimi më i lartë i programit – gjatë vitit të saj të Artë të Jubileut në vitin 2002.
Shtuar më 13/12/2017, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori