Dubai, shembulli se si shkretetira mund te behet metropol (FOTO LAJM)
Albeu.com
Nese keni para, nuk eshte problem qe shkretetiren ta ktheni ne oaze. Shembulli me i mire i kesaj eshte Dubai. Ishte shkretetetire dhe tani eshte njeri nder vendet me te bukura dhe me te zhvilluara te botes. Ne 60 foto, shikoni si ishte dje dhe si eshte sot.


Klikoni per te shikuar 60 fotografite ...

Shtuar më 14/06/2009, ora 07:04
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori