Dua Lipa nuk harron zakonin me Isaac, vepron po njëlloj edhe me Anwar (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, është duke e shijuar lidhjen e saj të re.

Pak pas ndarjes nga guzhinieri ifamshëm Isaac Carew, Dua filloi romancën me modelin Anëar Hadid.

Lidhja mes tyre tashmë është konfirmuar edhe nga Dua, Gigi dhe Bella Hadid, Anwar Hadid.

Ende në fillimet e tyre, dyshja duket se po argëtohen mjaft shumë pranë njërit-tjetrit.

Dua ka publikuar një instastori ku shfaqet tepër e lumtur me të dashurin e ri. Por ajo që bie në sy është pikërisht nxjerrja e gjuhës jashtë, zakon ky mesa duket i Duas, pasi edhe krah Isaac shfaqej gjithmonë me gjuhën jashtë.Shtuar më 18/07/2019, ora 12:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori