Djali vret gabimisht babanë e vet
Një burrë është vrarë pa dashje nga djali i tij që qëlloi me armë mbi të pasi mendoi se po shënjestronte një derr të egër.

Mësohet se ata ishin në një pyll në Postiglione të Italisë.

34-vjeçari hapi zjarr kur pa një hije dhe gjethet duke lëvizur, duke qëlluar babanë e tij në bark.

Menjëherë shkoi në ndihmë të tij, kur kuptoi se çfarë kishte ndodhur dhe u përpoq ta mbante gjallë të atin.

Për fat të keq gjithçka përfundoi dhe babai humbi jetën.
Shtuar më 23/09/2019, ora 18:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori