Djali i pasanikut shkon në shkollë me helikopter (FOTO-LAJM)

Victor Micula djali 18-vjeçar i manjatit rumun Ioan Micula, shpesh herë zë faqet e para të mediave online për mënyrën e jetës së tij luksoze, në sajë të pasurisë miliona dollarëshe të babait të tij.
Shihet të vijë në provimin e diplomimit me një Ferrari por sapo ulet në auditor del menjëherë, duket tepër i zemëruar teksa hipën në një Mercedez Benz.

Mësohet se ishte prejashtuar pasi ishte kapur duke kopjuar dhe është hera e dytë që ngel në provimin e diplomimit. I është hequr dy herë patenta e makinës për shpejtësi të lartë por e gjen mënyrën sesi të vijë në shkollë, me helikopter në këtë mënyrë mund të flejë pak më shumë në mëngjes.
Shtuar më 06/09/2014, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori