Djali e ngacmon seksualisht, reagimi i gruas së guximshme e burgos për 3 vite (VIDEO)
Pëlqej
Një video në të cilën shihet një djalë duke ngacmuar një grua të mbuluar me shami në një rrugë në Qenë, Egjipt është publikuar në internet.

Djali i identifikuar si Islami Sh. ngacmoi një grua që po ecte në rrugë ndërsa reagimi i saj nuk pritej prej tij.

Gruaja e guximshme Rania F. iu kthye keq duke e sulmuar me cantë dhe ndjekur këmba këmbës në rrugë, përcjell albeu.com

Ajo ndjek abuzuesin ndërsa përpiqet të largohet.

Veprimet e saj çuan në arrestimin e 25-vjeçarit dhe burgosjen e tij për tre vjet.

video, një motoçiklist mund të shihet duke ardhur në vendin e ngjarjes dhe duke u përpjekur për të qetësuar gruan. /albeu.com/Shtuar më 21/02/2018, ora 11:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori