Disa rregulla bazike për etikën dhe finesën nga Katte Middleton (FOTO LAJM)

Krijo një stil tëndin për pamjen. Pak fare make up, flokë të lëshuar natyrshëm, një buzëqeshje dhe dukesh perfekt.
Padyshim që Dukesha e Kabrixhit, Katte Middleton është një nga anëtaret e familjes mbretërore që pëlqehet më së shumti nga publiku në botë.

Ajo shquhet për elegancën, thjeshtësinë dhe sinqeritetin që e karakterizon si natyrë shkruan Albeu.com.

Vetëm ditën e djeshme ajo ka deklaruar se është shtatzënë dhe sëbashku me Dukën William presin fëmijën e tyre të tretë.

Ama nëse doni që të merrni nga dikush disa mësime për sjelljen dhe etikën, duhet patjetër t'i hidhni sytë galerisë më lart që tregon disa mësime nga Katte Middleton. /albeu.com/


Shtuar më 04/09/2017, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori