Detaji që i habiti të gjithë, nuset mbretërore me këpucë të njëjta (FOTO LAJM)

Meghan Markle është bërë ikonë stili muajt e fundit.

Gjatë ditës së djeshme, Kate Middleton dhe Meghan Markle, u shfaqën së bashku me rastin e ditës së Commonëealth-it në Westminster Abbey.

Ndërkohë që të dyja kunatat zakonisht zgjedhin veshje të ndryshme kur shfaqen në publik, këtë herë një detaj interesant i përbashkët në veshjet e të dyjave ka bërë përshtypje, përcjell albeu.com

Duket se Meghan ka filluar të pëlqejë këpucët e preferuara të Kate.

Dyshja zgjodhi stilet e njëjta të këpucëve për paraqitjen e tyre.

Megjithëse dukeshin të njëjta, këpucët janë nga marka të ndryshme, këpucët e Meghan janë nga Manolo Blahnik dhe kushtojnë 450 paund ndërsa këpucët e Kate janë nga Rupert Sanderson Malory. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2018, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori