Del videoja e krimit, si policët vranë 17 vjeçarin (VIDEO)

Pëlqej
Policia në North Little Rock ka publikuar një video të filmuar nga kamerat e sigurisë, ku shihet se si një 17-vjeçar i drejton pistoletën policisë dhe pa u menduar dy herë ia tërheq këmbëzën, por ky veprim i kushtoi me jetë.

Shefi i policisë Mike Davis, ka deklaruar se shpreson që publikimi i videos do t’i spastroj nga “dezinformatat”, që Charles Smith ka qenë i paarmatosur gjatë incidentit.
Shtuar më 13/01/2018, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori