Del në shitje për 30 milionë euro, brenda ish-super vilës luksoze të James Bond (FOTO LAJM)

Ish vila e aktorit legjendar James Bond, Sean Connery, është nxjerr në shitje për 30 milionë euro.

Prona luksoze buzë detit që ka qenë në pronësi të “agjentit 007” ndodhet në rivierën franceze, pranë një porti në Nicë. Vila me katër kate ka në përbërje të saj tetë dhoma gjumi, një ashensor, dy pishina -një dimërore dhe një në natyrë- si edhe një sauna e një palestër.

Edhe pse Sean ka disa vite që e ka shitur vilën, banorët e zonës ende e njohin si prona e “James Bond”.Shtuar më 10/06/2020, ora 16:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori