Deklarata shokuese e McCain: ISIS po fiton
Senatori amerikan John Mc Cain ka dhënë një deklaratë shokuese, lidhur me aksionin e bombardimeve që Amerika ka ndërmarrë mbi grupimin terrorist ISIS.

McCain ka theksuar se "Amerika po humbet dhe ISIS po fiton".

Sipas tij, SHBA-ja ka mbetur prapa Bashar Al Asad dhe pas ISIS dhe se të fituar nuk janë as kurdët dhe as irakenët. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2014, ora 09:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori