Davutoglu dhe Tsipras i dhurojnë lule gazetareve (VIDEO)

Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras ile Başbakanlık İzmir Ofisi'nde kadın gazetecilere çiçek dağıttı.

Posted by Ahmet Davutoğlu on 2016-03-08
Kryeministri turk Ahmet Davutoglu dhe homologu i tij grek Alexis Tsipras kanë përfituar nga një takim mes tyre në Ankara për ti dhuruar gazetareve lule me rastin e 8 Marsit.

Gjesti i bukur vjen pas bisedimeve të gjata dhe të tensionuara për çështjen e refugjatëve. /albeu.com/

Shtuar më 08/03/2016, ora 15:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori