Dalin pamjet, kjo është e vërteta mbi skenat intime në filma (VIDEO)
Disa prapaskena të filmit të Joe Carnahan “Strech”, tregojnë se sa bizare dhe jo erotike mund të jenë skenat e seksit në një film, duke i parë aktorët në siklet derisa regjisorët thërrasin për aktin tjetër.

Klipi nga filmi aksion në të cilin luajnë Jessica Alba, Chris Oine dhe Ed Helms, paraqet aktorët Brooklyn Decker dhe Patrick Wilson në klimaksin e skenës së tyre te seksit, që është filmuar në pozitën seksuale të njohur si “misioneri” (zakonisht, aktorët mbajnë mbathje të vogla që mezi shihen).

Strech ndoshta nuk është shembulli më i mirë se si realizohet një skenë seksi në filma, pasi që thuhet se në filmin “Blue is the Warmest colour”, aktorët ishin shumë të përqendruar në skenat e tyre të seksit. /albeu.com/Shtuar më 20/07/2018, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori