Daçiç: Serbia gjithmonë do të zgjedhë Rusinë
Ministri serb i Punëve të Jashtme Ivica Daçiç sot ka deklaruar se Serbia nuk duhet të vihet në situatën që të zgjedhë ndërmjet Bashkimit Europian dhe Rusisë.

"Mos e bëj o Zot që Serbia të zgjedhë ndërmjet Rusisë e BE-së. Po ju e dini se Serbia do të zgjedhë gjithmonë Rusinë”, citon b92, Daçiç. /Albeu.com/
Shtuar më 02/11/2016, ora 07:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori