Çmenduria e ISIS nuk ka fund, i presin kokën pengut britanik (FOTO VIDEO)
Çmenduritë dhe tmerri i grupit ISIS nuk po merr fund.

Pasi ia prenë kokën dy gazetarëve amerikanë, grupi ISIS ia kanë prerë kokën edhe pengut britanik, David Haines.

44-vjeçari Haines është kapur peng në Siri në mars të vitit 2013-të, shkruajne mediat amerikane.

ISIS e kishte paralajmëruar Perëndimin që të mos ndërmarrë masa, pasi do të vrisnin pengun britanik dhe mesa duket një gjë të tillë e kthyen në realitet.

Videoja e prerjes së kokës të pengut nga Britania është hedhur në internet me titullin " “A Message to the Allies of America”. /albeu.com/
Çmenduria e ISIS nuk ka fund, i presin kokën britanikut

Shtuar më 14/09/2014, ora 09:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori