Çmenduri, burri rreh keq gruan dhe pastaj futet me makinë në market
Ky është momenti tronditës kur burri dhunon gruan e tij e cili ishte shtatzënë.

Sikur të mos mjaftonte kjo Didier Lam Kee Shau, 38 vjeç , nga Koburgu, Australi përplas makinën e tij përmes hyrjes së një pike karburanti, pasi aty ishte futur gruaja që po përpiqej të fshihej prej tij.

Siç bëhet e ditur, sulmi i çmendur ndodhi në orët e hershme të 17 shtatorit të vitit të kaluar, pasi çifti mori pjesë në një festë familjare.

Gjykata e Qarkut ka kërkuar që të mos bëhet i ditur identiteti i gruas, ndërsa ka publikuar videon e incidentit.

Fatmirësisht gruaja nuk pësoi dëmtime serioze. /tema/
Shtuar më 17/05/2019, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori