“Çmendet” serbi, hedh benzinë dhe i vë flakën vetes (VIDEO)
“Loja” që është bërë tashmë globale, ajo me kovën me ujë me akull, po bën që njerëzit në të gjithë botën të provojnë mënyra nga më të ndryshmet për ta bërë lojën sa më “interesante”.

Por, ky djalosh nga Serbia ka tejkaluar çdo lloj parashikimi normal njerëzor, pasi në vend të kovës me ujë, ai i ka hedhur vetes një kovë me benzinë.

Madje, "çmenduria" e tij nuk ndalet me kaq.

Serbi i ri edhe vetëdigjet, duke i vënë flakën vetes.

Mirëpo, më pastaj ai laget me ujë, duke u hedhur në një “pishinë” të improvizuar.

Videoja e mësipërme është hedhur ne YouTube./albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 21:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori