Çmendet presidenti Filipineve fton një vajzë të re në skenë dhe e puth në buzë (VIDEO0
Presidenti i Filipineve, Rodrigo Duterte, është kritikuar pasi ka puthur në buzë një grua teksa po mbante një fjalim.

Ai thirri vajzën e re në skenë dhe e bindi që ta puthte.

Ky veprim u përshkrua si “ilustrimi i neveritshëm i një presidenti të keq” nga grupi i të drejtave të Filipinës “Gabriela”.

Nuk është hera e parë që Duterte është akuzuar për sjellje të papërshtatshme ndaj grave.

Shtuar më 04/06/2018, ora 16:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori