Çmendet moti! Breshëri mbulon rrugët dhe thyen xhamat (VIDEO)
Moti i keq me shira, shtrëngata shiu dhe breshër ka përfshirë jugun e Reggio Emilias, veçanërisht Scandiano, Albinea, Casalgrande, ku kokrra të mëdha breshëri dhe stuhitë e fuqishme kanë shkaktuar dëmemëdha.

Siç duket edhe nga fotot dhe videot e publikuara në rrjetet sociale përmasat e breshërit kanë qenë të mëdha duke shkaktuar dëme në të mbjella dhe në makinat e parkuara në rrugë.
Shtuar më 05/07/2018, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori