Çmendet “Melania Trump”! Del nudo mbi tavolinë (VIDEO)
Një video e publikuar së fundmi nga reperi T.I ka bërë shumë zhurmë në Amerikë.

Në këtë vidoe shihet një model e cila është shumë e ngjashme me gruan e presidentit Donaldo Trump, Melania Trump.

Për më tepër modelja në fjalë kishte veshur të njëjtën xhaketë si të Melanias.

Një zëdhënëse e Melania Trump ka bërë thirrje për bojkot ndaj reperit T.I. pasi ky i fundit publikoi një video ku shfaqej një modele e ngjashme me Zonjën e Parë teksa zhvishej në Zyrën Ovale.

“Si mund të pranohet kjo? bojkotoni T.I.”, shkroi zëdhënësja e Zonjës së Parë, Stephanie Grisham, ndërsa vetë Melania Trump e shpërndau në Tëitterin e saj këtë postim.

Në një prononcim për “Fox Neës”, Grisham tha se “Ju pëlqen apo jo, ajo është Zonja e Parë dhe kjo ndodh në Shtëpinë e Bardhë.

Nga ana tjetër, në një intervistë me “ABC Neës”, Melania Trump ka theksuar se ndjen sikur është “personi më i keqtrajtuar në botë.” /albeu.com/

Shtuar më 17/10/2018, ora 13:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori