Çmenden të rinjtë në plazhet greke, festa me alkool dhe krejtësisht lakuriq (FOTO LAJM)

Disa të rinj kanë vendosur të pushojnë në plazhet greke në mënyrën më të çmendur. Nën shoqërinë e alkkolit dhe pothuajse krejtësisht të zhveshur kanë kaluar orë të tëra brenda një pishine.

Një website i cili merret me demaskimin e pamjeve nga festat e të rinjv, këtë herë ka sjellë një foto album të plotë me festa të mendura në pishinat greke.

Një kameraman i këtij ëebsiti merret rregullisht me fotografimin e vajzave dhe djemve në këto pishina dhe madje kap pamje thuajse plotësisht zhveshur dhe në delir të plotë.

Ai tha ekskluzivisht për Daily Star Online: "Festat më të frekuentuara bëhen në Zante dhe Malia meqënëse këto vende frekuentohen nga të rinjtë kryesisht”
Shtuar më 16/06/2019, ora 16:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori